Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Time
az: Vaxt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Field types
az: Sahə növləri
