Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
