Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Time
lt: Laikas

en: Format
lt: Formatas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: General
lt: Bendras

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: End time
lt: Pabaigos laikas
