Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Time
ar: الوقت

en: Format
ar: التنسيق

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
