Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Time
be: Час

en: Format
be: Фармат

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field types
be: Тыпы палёў
