Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Time
cs: Čas

en: Format
cs: Formát

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: General
cs: Obecné

en: Time format
cs: Formát času

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Time Format
cs: Formát času

en: Field types
cs: Typy polí
