Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Time
cy: Amser

en: Format
cy: Fformat

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Time Format
cy: Fformat Amser
