Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Time
et: Aeg

en: Format
et: Vorming

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Field types
et: Väljade tüübid
