Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Time
fi: Aika

en: Format
fi: Muoto

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Time Format
fi: Aikamuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit
