Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Time
is: Tími

en: Format
is: Stílsnið

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
