Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Time
pl: Czas

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: General
pl: Ogólne

en: Time format
pl: Format czasu

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Field types
pl: Typy pól
