Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Time
ru: Время

en: Format
ru: Формат

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: General
ru: Общий

en: Time format
ru: Формат времени

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Time Format
ru: Формат времени

en: Start time
ru: Время начала

en: Field types
ru: Типы полей
