Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Time
ta: நேரம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
