Time Field For Drupal 8.x (8.x-1.10) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Time
ja: 時間

en: Format
ja: フォーマット

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: General
ja: 全般

en: Time Format
ja: 日付の書式

en: Start time
ja: 開始日時

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: End time
ja: 終了日時
