Time Field For Drupal 8.x (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Time
th: เวลา

en: Format
th: รูปแบบ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: General
th: ทั่วไป

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
