Time Formatter (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Time
az: Vaxt

en: Display
az: Monitor

en: Never
az: Heç vaxt

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Field types
az: Sahə növləri
