Time Formatter (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Time
el: Ώρα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
