Time Formatter (2.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Time
id: Waktu

en: Display
id: Tampilan

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Optional
id: Pilihan

en: Seconds
id: Detik

en: Field types
id: Jenis bidang isian
