Time Formatter (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Time
it: Data e ora

en: Display
it: Visualizzazione

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Optional
it: Opzionale

en: Seconds
it: Secondi

en: Storage
it: Archiviazione

en: Field types
it: Tipi di campo
