Time Formatter (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Time
ja: 時間

en: Display
ja: 表示

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Optional
ja: 任意

en: Seconds
ja: 秒

en: Storage
ja: ストレージ

en: Field types
ja: フィールドタイプ
