Time Formatter (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Time
lt: Laikas

en: Display
lt: Rodymas

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Storage
lt: Saugykla
