Time Formatter (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Time
ro: Ora

en: Display
ro: Afișaj

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Optional
ro: Opţional

en: Seconds
ro: Secunde

en: Storage
ro: Depozitare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
