Time Formatter (2.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག
