Time Formatter (2.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ
