Time Formatter (2.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Time
lv: Laiks

en: Display
lv: Ekrāns

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Seconds
lv: Sekundes
