Time Formatter (2.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Time
nl: Tijd

en: Display
nl: Weergeven

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Optional
nl: Optioneel

en: Seconds
nl: Seconden

en: Storage
nl: Opslag

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Milliseconds
nl: Milliseconden
