Time Formatter (2.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Time
fa: زمان

en: Display
fa: نمایش

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Optional
fa: اختیاری

en: Seconds
fa: ثانیه
