Time Formatter (2.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Time
th: เวลา

en: Display
th: แสดงผล

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
