Time Formatter (2.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Time
tr: Zaman

en: Display
tr: Gösterim

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Seconds
tr: Saniye

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Field types
tr: Alan tipleri
