Time Formatter (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Time
be: Час

en: Display
be: Паказ

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Seconds
be: Секунды

en: Field types
be: Тыпы палёў
