Time Formatter (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Time
da: Tid

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Optional
da: Valgfrit

en: Seconds
da: Sekunder

en: Storage
da: Lagring

en: Field types
da: Felttyper
