Time Formatter (2.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Time
fi: Aika

en: Display
fi: Näyttö

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Storage
fi: Tallennus

en: Field types
fi: Kenttätyypit
