Time Formatter (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Time
he: זמן

en: Display
he: תצוגה

en: Never
he: לעולם

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Seconds
he: שניות

en: Storage
he: אחסון
