Time Formatter (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Time
hr: Vrijeme

en: Display
hr: Prikaz

en: Never
hr: Nikada

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Storage
hr: Spremnik
