Time Formatter (2.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Time
oc: Ora

en: Display
oc: Afichatge

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Storage
oc: Emmagazinatge
