Time Formatter (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Time
uk: Час

en: Display
uk: Показ

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Seconds
uk: Секунди

en: Storage
uk: Сховище

en: Field types
uk: Типи полів

en: Milliseconds
uk: Мілісекунди

en: Display hours
uk: Відображати години
