Time Formatter (2.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Time
vi: Thời gian

en: Display
vi: Hiển thị

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Seconds
vi: Giây

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ
