Time Formatter (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Time
eu: Ordua

en: Display
eu: Bistaratu

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Field types
eu: Eremu motak
