Time Formatter (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Time
fr: Heure

en: Display
fr: Affichage

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Optional
fr: Facultatif

en: Seconds
fr: Secondes

en: Storage
fr: Stockage

en: Field types
fr: Types de champs

en: Display hours
fr: Afficher les heures
