Time Formatter (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Time
gl: Hora

en: Display
gl: Visualización

en: Never
gl: Nunca

en: Optional
gl: Opcional

en: Seconds
gl: Segundos

en: Storage
gl: Almacenamento
