Time Formatter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Time
hu: Idő

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Storage
hu: Tárolás

en: Field types
hu: Mezőtípusok
