Time Formatter (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Time
is: Tími

en: Display
is: Sýna

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Optional
is: Valkvætt

en: Storage
is: Geymsla

en: Field types
is: Tegundir svæða
