Time Formatter (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Time
pt: Hora

en: Display
pt: Exibição

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Optional
pt: Opcional

en: Seconds
pt: Segundos

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Field types
pt: Tipos de campo
