Time Formatter (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Time
ru: Время

en: Display
ru: Отображение

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Optional
ru: Необязательно

en: Seconds
ru: Секунды

en: Storage
ru: Хранилище

en: Field types
ru: Типы полей

en: Milliseconds
ru: Миллисекунд

en: Display hours
ru: Отображать часы
