Time Field Picker (6.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Time
be: Час

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Field types
be: Тыпы палёў
