Time Field Picker (6.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Time
cs: Čas

en: General
cs: Obecné

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Field types
cs: Typy polí
