Time Field Picker (6.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Time
fr: Heure

en: General
fr: Général

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Start time
fr: Date de début

en: Field types
fr: Types de champs

en: End time
fr: Date de fin
