Time Field Picker (6.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Time
hu: Idő

en: General
hu: Általános

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: 12 Hours
hu: 12 óra

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: End time
hu: Befejezés ideje
