Time Field Picker (6.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Time
ja: 時間

en: General
ja: 全般

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Start time
ja: 開始日時

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: End time
ja: 終了日時
