Time Field Picker (6.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Time
nl: Tijd

en: General
nl: Algemeen

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Start time
nl: Vanaf

en: Field types
nl: Veldtypes

en: End time
nl: Tot

en: Time Picker
nl: Tijdkiezer

en: Time picker
nl: Tijdkiezer
